قرارداد 10 ساله شرکت گوگل با ال جی

قرارداد 10 ساله شرکت گوگل با ال جی

 

 

 


شرکت های ال‌جی و گوگل از عقد قرارداد همکاری جدیدی بین خود خبر داده‌اند که نتایج حاصل از آن می‌تواند منافع و امتیازات زیادی را برای همه کاربران به همراه داشته باشد . در پی این قرار داد دو شرکت می‌توانند از حق امتیازهای یکدیگر استفاده کنند و البته، حق‌ امتیازهایی که طی 10 سال آینده به ثبت می‌رسانند نیز توسط آن‌ها استفاده می‌شود .

به گزارش خبر گزاران ، این قرارداد همکاری دوجانبه برای دوره زمانی ۱۰ سال منعقد شده است و طی آن انواع فناوری‌ها و محصولات تحت پوشش هر دو شرکت قرار می‌گیرند.

بر اساس این قرارداد همکاری دو شرکت می‌توانند از حق امتیازهای یکدیگر استفاده کنند و البته، حق‌ امتیازهایی که گوگل یا ال‌جی طی ۱۰ سال آینده به ثبت می‌رسانند نیز توسط هر یک از دو شرکت بدون هرگونه مشکل استفاده می‌شود.

هنوز جزئیات این قرارداد به صورت دقیق منتشر نشده است تا مشخص شود که گوگل و ال‌جی در نخستین گام از این همکاری چه محصول مشترکی را روانه بازار می‌کنند.

لازم به ذکر است که این دو شرکت فناوری بزرگ پیش از این هم همکاری‌های گسترده‌ای با یکدیگر داشتند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به تولید گوشی هوشمند Nexus اشاره کرد.


به هر حال، کنار گذاشتن مشاجرات قضایی بر سر حق امتیازها و امکان استفاده از فناوری‌های شرکت مقابل این فرصت را در اختیار ال‌جی و گوگل می‌گذارد تا بتوانند نسل آتی محصولات خود را به صورت جامع‌تر در اختیار کاربران بگذارند.

 

 

لطفأ نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهتر و مفید تر شدن مطالب و محتویات سایت از طریق بخش نظرات اعلام نمایید .


چاپ