ساخت یه گوشی با قابلیت دید در شب توسط شرکت سامسونگ

ساخت یه گوشی با قابلیت دید در شب توسط شرکت سامسونگ

 

 

 


در سال های اخیر  تعداد کمی گوشی موبایل عجیب‌ و غریب ساخته شده است .این گوشی ها در ساختار بدنه ی عجیب ، طراحی‌های غیرمعمول یا کاربری و قابلیت‌های منحصربه‌فرد با هم تفاوت هایی دارند که امروز چند نمونه از این گوشی ها را به شما معرفی میکنیم .

گوشی‌هایی از جمله گوشی هوشمند جدید Sony با قابلیت گرفت عکس‌های سلفی، یا گوشی معطر Hyundai. امروز ما یک عضو جدید از لیست گوشی‌های عجیب‌وغریب را معرفی می‌کنیم، نام این گوشی، Samsung SCH-W760.


ما اصلاً تعجب نمی‌کنیم اگر شما تا این لحظه حتی اسم این گوشی را نشنیده باشید. شاید به خاطر این باشد که این گوشی فقط در زادگاه خود در کشور کره ، در سال ۲۰۰۹ عرضه‌ شده است، جایی که حدود ۴۵۰ دلار قیمت دارد.

طراحی ظاهری این گوشی اصلاً غیرمعمول یا عجیب نیست، W760 ظاهری مثل بقیه گوشی‌های کشویی دارد و یک صفحه‌نمایش ۲.۸ اینچی ساده دارد.

اما قابلیتی که این گوشی را به این لیست اضافه کرده است، دوربین دید در شب جلوی آن می‌باشد. دوربین این گوشی به حسگر مادون قرمز مجهز است، و در تاریکی کامل توانایی عکاسی دارد.

                                                                                                                                                                                                                                                    اما منحصربه‌فرد بودن و کمیاب بودن این گوشی موبایل، حکایت از عدم وجود جامعه آماری قابل توجه طرفداران این گوشی است. شاید کیفیت تصویر و دوربین این گوشی راضی‌کننده نبوده است، یا شاید افراد زیادی نیستند که تمایل به برقراری تماس تصویری در تاریکی کامل داشته باشند!

 

 

لطفأ نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهتر و مفید تر شدن مطالب و محتویات سایت از طریق بخش نظرات اعلام نمایید .


چاپ