دستبند هوشمند طلا ساخت شرکت اینتل

دستبند هوشمند طلا ساخت شرکت اینتل

 

 

 

شرکت اینتل قصد دارد دستبند طلای هوشمند و در عین حال خیلی شیک و کاربردی را برای بانوانی که به استفاده از تکنولوژی علاقه مند هستند ، در یک ماه آینده روانه بازار کند.


به گزارش خبر گزاران به نقل از انگجت، دستبند یاد شده از اواخر ماه دسامبر به قیمت ۴۹۵ دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. این دستبند که MICA نام گرفته، در ظاهر هیچ شباهتی با یک محصول دنیای دیجیتال ندارد. اما در درونش یک نمایشگر جاسازی شده که می‌توان با استفاده از آن پیامک‌های تلفن همراه را دریافت و مشاهده کرد و البته آنها را از چشم دیگر افراد مخفی نگه‌داشت.

این دستبند با شبکه‌های اجتماعی مشهور و همین‌طور امکانات سایت گوگل سازگاری دارد بنابراین کاربران با استفاده از آن می‌توانند ایمیل‌ها و پیام‌های دریافتی از شبکه‌های اجتماعی، گوگل، جی‌میل و همین طور داده‌های سرویس تقویم گوگل را دریافت کنند. این دستبند به طور مستقل قابل اتصال به اینترنت است و برای این کار نیازی به استفاده از امکانات گوشی ندارد.

افرادی که این دستبند را در آمریکا خریداری کنند به مدت ۲ سال از خدمات داده بی‌سیم شرکت AT&T بهره‌مند می‌شوند. با این تمهیدات می‌توان شماره‌ای اختصاصی به دستبند مذکور اختصاص داد و آن را صرفا در اختیار اشخاص خاص قرار داد. برای راضی کردن زنان سخت پسند در طراحی پوشش این دستبند از چرم پوست مار آبی، مرواریدهای چینی و سنگ چشم ببر آفریقایی استفاده شده است.


با هر بار شارژ این دستبند می‌توان به مدت دو روز از آن استفاده کرد، البته در صورت استفاده مکرر شارژ آن زودتر تمام می‌شود.

 

 

لطفأ نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهتر و مفید تر شدن مطالب و محتویات سایت از طریق بخش نظرات اعلام نمایید .


چاپ