شکایت کاربران از مشکلات آیفون 6

شکایت کاربران از مشکلات آیفون 6

 

 

 


مثل اینکه قرار نیست داستان شکایت‌ها و نارضایتی ها از دو گوشی جدید اپل به پایان برسد و این شرکت بتواند کاربران خود را راضی کند .


پس از این‌که شکایت‌های زیادی مبنی بر خم‌شدن آیفون‌۶ پلاس از گوشه و کنار دنیا به گوش رسید، حالا موج جدیدی از اعتراض‌ها از این تلفن‌همراه به راه افتاده است. به نقل از وال‌استریت ژورنال، دارندگان مدل ۱۲۸ گیگابایتی آیفون‌۶ با اختلالات نرم‌افزاری زیادی روبه‌رو شده‌اند.

براساس گزارش‌های منتشر شده، کاربران این دستگاه‌ها عنوان کرده‌اند گوشی حافظه زیادی را بی‌دلیل اشغال کرده، یعنی به اصطلاح کرش می‌کند و در ادامه به دفعات ری‌استارت می‌شود. با این که هنوز تعداد شکایت‌ها کم است، کارشناسان معتقدند این یک دردسر جدید برای اپل است و علت‌ اصلی آن را سخت‌افزاری دانسته‌اند. به نظر می‌رسد تعدادی از گوشی‌های آیفون۶ و ۶ پلاس در پردازش کارت حافظه NAND خود دچار ضعف سخت‌افزاری هستند و این نقص در گوشی‌های ۱۲۸ گیگابایتی به دلیل حجم زیاد حافظه بیشتر به چشم می‌آید. ‌با توجه به نارضایتی کاربران، فروشگاه‌های رسمی اپل، تلفن‌همراه کاربرانی را که با این مشکل روبه‌رو شده‌اند، با یک دستگاه نو تعویض می‌کند.

 

 

لطفأ نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهتر و مفید تر شدن مطالب و محتویات سایت از طریق بخش نظرات اعلام نمایید .


چاپ