آموزش جامع طراحی سایت در کرمان

آموزش جامع طراحی سایت در کرمان

شما با شرکت در این دوره خواهید توانست یک وب سایت فروشگاهی، شرکتی، خبری یا اطلاع رسانی، آموزش آنلاین و هر نوع سایت حرفه ای را طراحی و پیاده سازی نمایید

در این دوره آموزشی سرفصل های جامعی را برای آموزش کاربردی طراحی و پیاده سازی وب سایت پیش بینی کرده ایم که با گذراندن این دوره قادر خواهید بود یک وب سایت کامل را از صفر تا صد پیاده سازی و مدیریت نمایید. این آموزش به صورت حضوری برگزار می شود و افرادی که در شهر کرمان حضور دارند به راحتی میتوانند در این دوره شرکت نمایند.

از سال 92 که آموزش حضوری طراحی وب در کرمان توسط مرکز طراحی و توسعه وب با همکاری آموزشگاه کرمان انفورماتیک برگزار شد تا کنون تماس های زیادی برای برگزاری این دوره داشته ایم که متاسفانه با توجه به مشغله های زیادی که داشتیم موفق به برگزاری دوره نشدیم. اکنون تصمیم داریم دوره آموزش طراحی وب را با سرفصل های جامع تر و کاربردی به همراه آموزش نحوه فعالیت و کار در بازار برگزار نماییم.

شما با شرکت در این دوره خواهید توانست:

دومین دوره آموزش کاربردی طراحی وب بر پایه جوملا در کرمان

نظر به استقبال صورت گرفته در اولین دوره آموزش طراحی وب سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوای محبوب و قدرتمند جوملا در کرمان لذا وب 2 با همکاری آموزشگاه رایانه کرمان انفورماتیک اقدام به برگزاری دومین دوره آموزش طراحی وب نموده است.

شروع دوره : هفته آخر مهر(تاریخ دقیق از طریق اطلاعات تماس در فرم پیش ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد)

اگر شما هم میخواهید یک طراح وب قوی و مستقل شوید توصیه میکنم متن زیر را حتما مطالعه نمایید:

برای مشاهده سرفصل های آموزشی و جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده نمایید

اولین دوره آموزش کاربردی طراحی وب سایت برپایه جوملا درکرمان با همکاری آموزشگاه کرمان انفورماتیک

وب 2 با همکاری آموزشگاه کامپیوتر کرمان انفورماتیک نسبت به برگزاری اولین دوره کاربردی طراحی وب مبتنی بر سیستم های مدیریت محتوای وب سایت (جوملا) اقدام نموده است که در زیر میتوانید با دوره آشنا و توضیحات آن را مطالعه نمایید

اگر شما هم میخواهید یک طراح وب قوی و مستقل شوید توصیه میکنم متن زیر را حتما مطالعه نمایید:

 طراحی و ایجاد وب سایت های اینترنتی به روش های مختلفی امکان پذیر است برای اینکه شما یک طراح وب موفق باشید میتوانید هر کدام از راه های موجود را انتخاب و با پشتکار آن را ادامه دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

اما بر اساس تجربه ای که در طول 7 سال فعالیت در زمینه وب به دست آورده ام روش پیشنهادی من برای علاقمندان به فراگیری دانش طراحی وب که در زیر تشریح میشود بهترین راه برای انتخاب می باشد:

شروع دوره طراحی وب با جوملا در کرمان

به لطف خداوند متعال اولین دوره آموزش طراحی وب سایت مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای جوملا از تاریخ پنجم تیر ماه 92 در آموزشگاه کرمان انفورماتیک آغاز شد.

در صورتی که این دوره با موفقیت به اتمام برسد و استقبال لازم از سوی علاقمندان به طراحی وب صورت گیرد در آینده دوره های دیگری از جمله دوره طراحی و برنامه نویسی قالب جوملا نیز برگزار خواهد شد.

زیر مجموعه ها

دوره های آموزش حضوری طراحی وب

© 2018 web-2.ir, All Right Reserved