افزونه های جوملا

افزونه های جوملا

معرفی و دانلود افزونه های تجاری و رایگان جوملا

j2store Pro کامپوننت فروشگاه ساز جوملا با استفاده از این کامپوننت میتوانید محتوای جوملا را به عنوان محصولات تعریف و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمایید.
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 15:51
ارسال ایمیل های گروهی و ایجاد خبرنامه های ایمیلی به صورت حرفه ای را میتوانید با استفاده از کامپوننت محبوب و قدرتمند acymailing داشته باشید. با استفاده از کامپوننت acymailing سایت جوملایی شما به یک سیستم ارسال ایمیل انبوه بسیار حرفه ای مبدل می شود. لازم است توجه داشته باشید که ارسال ایمیل انبوه در هاست های اشتراکی محدودیت دارد و در صورتی که سایت شما بر روی هاست های اشتراکی میزبانی می شود باید به محدودیت های مدیریت سرور برای ارسال ایمیل انبوه دقت نمایید ولی جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که این کامپوننت یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن اینکه شما میتوانید در هنگام ایجاد خبرنامه در تنظیمات مربوطه مشخص کنید که ایمیل های شما به چه صورت ارسال شوند مثلا در سرور های مجموعه وب 2 هر کاربر و هاست میتواند در هر ساعت حداکثر 400 ایمیل ارسال نماید و شما در این کامچوننت میتوانید این محدودیت را به شکلی تنظیم نمایید که در هر ساعت بیش از این مقدار ایمیل ارسال نشود. مثلا در هر دقیقه 5 ایمیل ارسال شود که در هر ساعت میشود 300 ایمیل. این کامپوننت هم اکنون به همراه زبان فارسی و تعداد زیادی قالب خبرنامه ایمیلی زیبا و همچنین پلاگین های مربوط به کامپوننت در وب 2 منتشر شده و شما میتوانید آن را دانلود و از آن استاده نمایید.
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 15:46
Jsitemap pro کامپوننت ایجاد نقشه حرفه ای و بهبود سئو برای جوملا کامپوننت Jsitemap pro یک افزونه حرفه ای برای مدیریت و بهبود یئو سایت های جوملایی می باشد
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 15:24
Akeeba Backup Pro کامپوننت پشتیبانی گیری حرفه ای جوملا
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 15:17
کامپوننت همه کاره شبکه های اجتماعی جوملا JFBConnect کامپوننت JFBConnect جزو محبوبترین کامپوننت های جوملا می باشد که علاوه بر امتیاز بسیار بالا در لیست دایرکتوری افزونه های جوملا بیشترین استفاده و کاربرد را در سایت های جوملایی دارد. امروزه با توجه به لزوم ارتباط بین سایت ها با شبکه های اجتماعی بهره گیری از قابلیت های افزونه هایی از این دست و مشابه افزونه JFBConnect از اهمیت زیادی برخوردار است. از طرفی افزونه JFBConnect در بین افزونه های مشابه با توجه به کاربردهای زیادی که دارد از محبوبیت بیشتری نسبت به رقبا برخوردار است. از جمله امکاناتی که این افزونه در اختیار شما قرار میدهد میتوان به مواردی همچون به اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی و همچنین امکان ورود اعضا با استفاده از اکانت شبکه های اجتماعی بدون نیاز به عضویت در سایت اشاره کرد. با استفاده از این افزونه به راحتی میتوانید دکمه های مربوط به اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی را به پایین مطالب سایت خود اضافه نمایید. همواره میتوانید این افزونه مفید و کاربردی را از وب 2 دانلود نمایید.
آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 فروردين 1398 01:25
صفحه1 از5