طراحی و استایل

طراحی و استایل

افزونه های امنیتی جوملا

کامپوننت صفحه ساز sp page builde این کامپوننت امکان تولید و ایجاد صفحات زیبا با امکانات مختلف را به شما میدهد. به طور مثال میتوانید برای صفحه اصلی سایت خود یک صفحه شامل المان های مختلفی نظیر اسلایدر ، آخرین محتوا ، نمایش ماژول و ... ایجاد نمایید. این کامپوننت محصول شرکت جوم شیپر می باشد و در بسیاری از قالب های این شرکت میتوانید نمونه صفحات ایجاد شده توسط این صفحه ساز را مشاهده نمایید.
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 فروردين 1398 14:51
افزونه صفحه ساز پیشرفته JA Builder محصول شرکت جوملا آرت می باشد که نسخه بتا آن به تازگی منتشر شده است. از ویژگیهای این صفحه ساز میتوان به موارد زیر اشاره کرد: امکان نامحدود Undo / Redo ورودی و خروجی صفحات و اطلاعات صفحات اعمال انیمیشن به المان های صفحه اعمال استایل اختصاصی به صفحات اعمال کدهای اختصاصی به بالا یا پایین صفحات در قسمت head و body ثابت نگه داشتن قسمت بالای صفحه و منو 14 طرح اختصاصی برای بلاک های صفحات تنظیمات ستون ها و بسیاری از امکانات دیگر که میتوانید با استفاده از آنها صفحات زیبایی را برای سایت خود طراحی نمایید.
آخرین ویرایش در جمعه, 24 دی 1395 20:47
ماژول JF Login Pro یک ماژول زیبا و حرفه ای برای ورود و عضویت اعضا می باشد. این ماژول فضای زیادی برای قرارگیری در صفحات سایت شما اشغال نمیکند و میتوانید آن را در هر جایی قرار دهید. این ماژول به صورت فارسی در وب 2 منتشر شده و هم اکنون میتوانید آن را به رایگان دانلود و از آن استفاده نمایید. از ویژگیهای این افزونه سازگاری با جومسوشیال ، کیوننا و ایزی سوشیال می باشد دمو این افزونه را همچنین میتوانید در لینک زیر مشاهده نمایید: http://www.demo.joomforest.com/?product=jf_login_pro
آخرین ویرایش در دوشنبه, 15 آذر 1395 11:50
ایجاد صفحات زیبا و با امکانات فراوان در جوملا یکی از قابلیت های این دسته از افزونه ها می باشد. با استفاده از افزونه quix pagebuilder میتوانید صفحات زیبا و انعطاف پذیر در جوملا ایجاد نمایید.
آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 آبان 1395 18:05
Smart Slider یک افزونه قدرتمند برای ایجاد اسلایدرهای هوشمند و چند لایه در جوملا می باشد. این اسلایدر تقریبا یک رقیب جدی برای افزونه revolution slider به شمار می رود. با استفاده از این افزونه میتوانید اسلایدر های زیبا و چند لایه را برای سایت خود خلق نمایید که نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند.