دسترسی و امنیت

دسترسی و امنیت

افزونه های امنیتی جوملا

یکی از افزونه های پیشرفته برای افزایش امنیت سایت های جوملایی افزونه RSFirewall می باشد. این افزونه سایت شما را از جهات مختلف امنیتی مورد بررسی قرار داده و موارد مشکوک را به شما گزارش میدهد. توصیه میشود برای بالابردن سطح امنیتی سایت های جوملایی خود حتما از این افزونه استفاده نمایید. یکی از ویژگیهای قابل توجه این افزونه این است که در صورت حمله به سایت شما مراتب را از طریق ایمیل و پیامک میتواند به شما اطلاع دهد. برخی از ویژگیهای افزونه RSFirewall: کدباز فارسی سازی شده به صورت اختصاصی سازگاری با جوملا نسخه 3 بررسی و چک نمودن نسخه جوملا بررسی لحظه ای نکات مختلف امنیتی در سایت محاسبه ضریب امن بودن سایت مسدود نمودن اتوماتیک آی پی های مهاجم به سایت امکان مسدود نمودن دسترسی به سایت از برخی کشورها بررسی سطح دسترسی فایل ها و پوشه ها و بسیاری ویژگیهای دیگر که میتوانید با دانلود و نصب افزونه از نحوه عملکرد آن ها آگاه شوید.
آخرین ویرایش در دوشنبه, 12 فروردين 1398 00:30
با استفاده از کامپوننت access manager pro میتوانید سطوح دسترسی مختلف را بر روی قسمت های مختلف سایت های جوملایی قرار دهید. اگر چه سیستم سطوح دسترسی پیش فرض جوملا نیز امکانات فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد ولی امکانات این کامپوننت نیز میتواند در ایجاد سطوح دسترسی و امنیت و مدیریت جوملا بسیار موثر است. این افزونه به صورت فارسی از زبان فارسی پشتیبانی میکند و فایل زبان فارسی را به همراه دارد.
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 آبان 1395 15:06
ACL Manager - مدیریت سطوح دسترسی در جوملااین کامپوننت امکان ایجاد سطوح دسترسی مختلف را برای بخش های مختلف سایت های جوملایی فراهم میکند. این کامپوننت نیز مانند کامپوننت access manager که قبلا معرفی شده میتواند امکانات زیادی را در خصوص ایجاد سطوح دسترسی و بالا بردن امنیت جوملا و همچنین مدیریت بهینه سایت در اختیاز شما قرار دهد. این افزونه را میتوانید به همراه زبان فاسی دانلود و استفاده نمایید.
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 آبان 1395 15:06