جوامع و کاربران

جوامع و کاربران

کامپوننت همه کاره شبکه های اجتماعی جوملا JFBConnect کامپوننت JFBConnect جزو محبوبترین کامپوننت های جوملا می باشد که علاوه بر امتیاز بسیار بالا در لیست دایرکتوری افزونه های جوملا بیشترین استفاده و کاربرد را در سایت های جوملایی دارد. امروزه با توجه به لزوم ارتباط بین سایت ها با شبکه های اجتماعی بهره گیری از قابلیت های افزونه هایی از این دست و مشابه افزونه JFBConnect از اهمیت زیادی برخوردار است. از طرفی افزونه JFBConnect در بین افزونه های مشابه با توجه به کاربردهای زیادی که دارد از محبوبیت بیشتری نسبت به رقبا برخوردار است. از جمله امکاناتی که این افزونه در اختیار شما قرار میدهد میتوان به مواردی همچون به اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی و همچنین امکان ورود اعضا با استفاده از اکانت شبکه های اجتماعی بدون نیاز به عضویت در سایت اشاره کرد. با استفاده از این افزونه به راحتی میتوانید دکمه های مربوط به اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی را به پایین مطالب سایت خود اضافه نمایید. همواره میتوانید این افزونه مفید و کاربردی را از وب 2 دانلود نمایید.
آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 فروردين 1398 01:25
RS Membership - کامپوننت فروش حق عضویت جوملا کاربرد این کامپوننت به این شکل است که شما بسته هایی را برای اعضا تعریف میکنید و امکان دسترسی به محتوا و بخش های مختلف سایت را برای این بسته ها مشخص میکنید. کاربر پس از خرید بسته امکان دسترسی به محتوای مشخص شده را خواهد داشت. از مزایای این کامپوننت این است که توسط بسیاری از سایت های ایرانی پلاگین های بانکی برای بانک های ایران نوشته شده و به راحتی میتوانید از این روش کسب درآمد نمایید. «این کامپوننت در تاریخ 12 فروردین 98 به نسخه 1.22.10 بروزرسانی گردید»
آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 فروردين 1398 00:16
این پلاگین یکی از پلاگین های آلفا یوزر پوینت است که با استفاده از آن میتوان در ازای خواندن مطالب سایت به کاربران امتیاز هدیه داد و یا از کاربر امتیاز کسر کرد. در واقع این پلاگین برای حذف و اضافه کردن امتیاز از کاربران در ازای خواندن مطلب است.
آخرین ویرایش در شنبه, 29 آبان 1395 19:21
با سیستم امتیاز دهی جوملا آلفا یوزرپوینت آشنا هستید. این کامپوننت که اکنون آن را معرفی میکنیم کامپوننت آلتایوزیپوینت هست که با استفاده از آن میتوانید یک سایت با امکان امتیاز دهی به امتیازات کاربران راه اندازی نمایید. با استفاده از این کامپوننت میتوانید قوانینی را تعریف نمایید که در ازای فعالیت کاربران در سایت به آنها امتیاز بدهید. این افزونه با زبان فارسی و تاریخ شمسی در وب 2 منتشر شده است که میتوانید از آن استفاده نمایید. امیدواریم از این افزونه لذت ببرید.
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 آبان 1395 15:10
با استفاده از کامپوننت AlphaUserPoints میتوان یک سایت با امکان امتیاز دهی به کاربران راه اندازی کرد. به شکلی که کاربران در ازای فعالیتی که در سایت انجام میدهند امتیاز بگیرند و بعد در ازای امتیاز خود بتوانند از خدمات سایت استفاده نمایند. امکانات و افزونه هایی که برای سیستم مدیریت محتوای جوملا تولید شده است باعث شده که قدرت و انعطاف پذیری جوملا تا حد بسیار زیادی نسبت به رقبای خود افزایش یابد. این افزونه نیز یکی از افزونه هایی است که واقعا ما را متحیر میسازد و در واقع میتوان کاری را با این افزونه انجام داد که در حالت عادی مستلزم پرداخت هزینه های بسیار زیادی برای برنامه نویسی آن هستیم.
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 آبان 1395 15:09