تبلت آمازون محبوب تر از iPad اپل

تبلت آمازون محبوب تر از iPad اپل

 

 

 

بعد از انجام یک نظر سنجی در بازار آمریکا ، نتایج حاصل از آن نشان داد که خریداران دستگاه‌های الکترونیکی ساخته شده توسط شرکت آمازون بالاترین سطح رضایتمندی را نسبت به دیگر کاربران دارند.


به گزارش خبر گزاران ، این نتیجه برخلاف تصور قبلی کاربران و کارشناسان محسوب می‌شود و از آنجا که رایانه‌های لوحی یا همان تبلت ها این روزها محبوبیت فراوان دارند، همگان بر این باورند که محصولات شرکت اپل بیش از دستگاه‌های الکترونیکی ساخته شده در شرکت‌های رقیب رضایت مردم را جلب می‌کند.

ممکن است این نتیجه تا پیش از این درست بوده باشد.
اما در آخرین نظرسنجی در مورد میزان رضایت مردم از رایانه‌های لوحی مشخص شد محبوب‌ترین دستگاه‌ها را آمازون می‌سازد و بیشترین میزان رضایتمندی هم بین مشتریان این شرکت حاصل می‌شود.

این نظرسنجی را مرکز تحقیقاتی JD Power در دوره زمانی ۳ سال انجام داد و در آن نظر مردم در مورد قابلیت‌های اجرایی، وزن، آسانی در به‌کارگیری ابزارها، امکانات، شکل ظاهری، طراحی و قیمت سنجیده شد.
 


میزان امتیازی که هر یک از کاربران به مدل‌های مختلف رایانه‌های لوحی دادند از عدد ۱۰۰۰ سنجیده شد و کارشناسان در پایان دریافتند که قیمت پایین و میزان کارآمدی مهم‌ترین اولویت برای کاربران جهانی محسوب می‌شود.

با این روش سنجش آمازون با ۸۲۷ امتیاز در بالاترین سطح قرار گرفت و اپل با ۸۲۴ امتیاز و سامسونگ با ۸۲۱ امتیاز رتبه‌های بعدی را به‌دست آوردند.

 

 

لطفأ نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهتر و مفید تر شدن مطالب و محتویات سایت از طریق بخش نظرات اعلام نمایید .


چاپ