استاندارد سازی سایت

استاندارد سازی سایت

یکی از مهمترین ویژگیهای یک وب سایت استاندارد بودن آن است. مانند گذشته فقط داشتن یک وب سایت دلیل موفقیت یک کسب و کار یا سایت نخواهد بود. امروزه شما باید از ابزارهای زیادی برای جذب و حفظ مخاطبین سایت خود انجام دهید. موتورهای جستجو پارامترهای زیادی برای نمایش یک وب سایت در نتایج جستجو دارند از این رو بایستی تمامی این پارامترها را بدانید و در مدیریت و طراحی سایت خود مورد استفاده قرار دهید. شما میتوانید با مطالعه مقالات و منابع آموزشی در این زمینه وب سایت خود را بهینه سازی نمایید یا اینکه بهینه سازی و استاندارد سازی سایت خود را به دست متخصصان امر بسپارید.

SEO Splash

استاندارد سازی و بهینه سازی سایت شامل موارد و پارامترهای زیادی است که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استاندارد سازی و بهینه سازی پارامترهای مربوط به سرعت سایت
  • استاندارد سازی مربوط به کدنویسی صحیح وب سایت بر اساس پارامترهای W3C
  • استاندارد سازی مربوط به سئو سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو

موارد بالا هر کدام شامل صدها پارامتر می باشد که بایستی برای استانداردسازی وب سایت رعایت گردد. اگر میخواهید یک وب سایت موفق داشته باشید و به اهداف خود برسید لازم است به موارد مربوط به استاندارد سازی توجه ویژه ای داشته باشید. لذا میتوانید از خدمات مرکز طراحی و توسعه وب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت استفاده نمایید.

شما میتوانید درخواست آنالیز وب سایت خود را به همراه آدرس وب سایت، شماره تماس و آدرس ایمیل از طریق صفحه تماس برای این مرکز ارسال نمایید. پس از بررسی وب سایت کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است آنالیز وب سایت در صورتی که شما قصد بهینه سازی سایت توسط این مرکز را داشته باشید به صورت رایگان انجام خواهد شد.

هزینه بهینه سازی سایت پس بررسی و آنالیز وب سایت اعلام خواهد شد و بسته به نوع وب سایت و زمان بهینه سازی متغیر می باشد. برای بهینه سازی سایت گاهی باید تا چندین برابر طراحی سایت اقدام نمایید و در واقع اگر شما هنگام طراحی سایت موارد مربوط به بهینه سازی و استاندارد سازی را رعایت کنید قطعا هزینه کمتری متحمل خواهید شد. لذا اگر میخواهید وب سایت شما به صورت استاندارد و بهینه شده توسط این مرکز طراحی شود نیز میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید.

مرکز طراحی و تو سعه وب طراحی و بهینه سازی وب سایت شما را با کمترین هزینه ممکن انجام میدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه بهینه سازی میتوانید از طریق تلفن یا ایمیل در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

ارسال درخواست آنالیز رایگان و بهینه سازی سایت


چاپ